Dubai Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Dubai Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Dubai Vize Başvuru Formu

Ücretsiz telefon desteği:

Dubai Vize Başvuru Formu S.S.S

Dubai vize başvuru formu nasıl doldurulur?

Dubai vize başvurularında online olarak doldurulan Dubai vize başvuru formu başvuru sahibinin ad-soyad ve kimlik bilgileri ile iletişim ve adres bilgilerini içeren kısa bir formdur. Dubai vizesi başvuru formu Dubai vizesi yetkili başvuru merkezlerinin Web siteleri üzerinden online olarak doldurularak başvuru için gerekli evraklar başvuru sistemine taratılır.

Dubai vize başvuru formu elle mi doldurulur? Hangi bilgileri içerir?

Dubai vizesi başvuruları elektronik ortam üzerinde gerçekleştirilir. Dubai vizesi başvuru formu elektronik ortamdan indirilerek bilgisayar ortamında doldurulur. Başvuru sahibinin ad soyad ve adres bilgisine içeren basit bir formdur.

Dubai vize doldurulmuş sağlık beyan formu nedir?

Dubai vize başvurularında koronavirüs tedbirleri gereği başvuru sırasında doldurulması gereken fonlardan biri de Dubai sağlık beyan formudur. Dubai sağlık beyan formu kişi hakkında ısa bilgilerin alındığı ve kişinin sağlık durumu ile ilgili sorulara yanıt verdiği Arapça ve İngilizce bir formdur.

Dubai e-vize karantina taahhütname formu nedir?

Dubai vizesi başvurularında covid-19 tedbirleri Dubai e vize işlemleri sırasında karantina taahhüt formu ibraz edilmelidir. Dubai vizesi karantina taahhüt formu, Dubai seyahat edecek kişinin ülkeye gittikten sonra 14 gün boyunca karantinada kalacağına dair beyanını kapsamaktadır.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Vize Al