Dubai Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Dubai Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Dubai vize Başvuru Soruları

Ücretsiz telefon desteği:

Dubai vize Başvurusu S.S.S

Dubai e-vize uygulaması var mı?

Birleşik Arap Emirlikleri’ nin dubai vizesi için 30 günlük ve tek girişli olmak koşuluyla e-vize uygulaması bulunmaktadır. Dubai elektronik vize Dubai konsolosluklarının yetkili kıldığı başvuru merkezleri aracılığıyla online olarak yapılan ve  başvuru evraklarının taratılmak suretiyle sisteme yüklenerek gerçekleştirilen bir vizedir.

Dubai vize ücreti 2020 ne kadar?

Tek girişli ve 30 günlük Dubai vize ücreti 2020; 124 USD, çok girişli ve 30 günlük Dubai vize ücreti 393 USD, tek girişli ve 90 günlük Dubai  vize ücreti; 467 USD, çok girişli ve 90 günlük vize ücreti; 716 USD’ dir.

THY Dubai vize nasıl alınır?

Dubai vizesi, Türk Hava Yolları kanalıyla alınabilmektedir. THY Dubai vizesi alınmasının en önemli ön koşulu Türk Hava Yolları’ ndan birleşik Arap Emirlikleri’ ne uçak bileti alınmış olmasıdır. THY Dubai vizesi başvuruları online olarak gerçekleştirilir ve vize ücreti yatırıldıktan sonra dekont başvuru evrakları arasında olmalıdır.

Dubai vizesi ekşi sözlükteki bilgiler geçerli midir?

Dubai vizesi ile geçerli ve güncel bilgiler ancak konsoloslukların yetkilendirdiği başvuru merkezlerinden alınabilir. Yasal başvuru merkezleri ya da konsolosluklar dışında herhangi bir platformdan Dubai vizesi başvuruları ile ilgili günceli geçerli ve doğru bilgilere ulaşmak her zaman mümkün değildir.

BAE vize almak zor mudur?

Birleşik Arap emirlikleri’ ne Dubai giriş çıkış izin belgesi almak birçok ülkenin vizesini almaktan kolaydır.  Çünkü Birleşik Arap Emirlikleri ülkesinde kaçak kalanlara karşı çok ciddi yatırımlar uygulamaktadır. Bu yaptırımlar göze alınamadığından Birleşik Arap Emirlikleri’ ne kaçak şekilde gitmeye kimse cesaret edememekte, bu nedenle de vize  işlemleri oldukça kolay olmaktadır.

Dubai e-vize uygulaması var mı?

Dubai seyahatleri için Dubai e-vize uygulaması bulunmaktadır. Dubai elektronik vize Dubai konsolosluklarının yetkili kıldığı başvuru merkezleri aracılığıyla online olarak başvuru evraklarının taratılmak suretiyle sisteme yüklenmesi yoluyla gerçekleştirilen bir vize başvuru uygulamasıdır.

Dubai vize ücreti 2020 ne kadar?

Tek Girişli ve 30 günlük Dubai vize ücreti 2020 124 USD, çok girişli ve 30 günlük Dubai vize ücreti 393 USD, tek Girişli ve 90 günlük Dubai  vize ücreti 467 USD, çok girişli ve 90 günlük vize ücreti 716 USD’ dir.

THY Dubai vize nasıl alınır?

Dubai vizesi Türk Hava Yolları kanalıyla alınabilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri  THY vizesi alınmasının en önemli ön koşulu Türk Hava Yolları’ ndan uçak bileti alınmış olmasıdır. THY Dubai vizesi başvuruları online olarak gerçekleştirilir ve vize ücreti yatırıldıktan sonra dekont başvuru evrakları arasında olmalıdır.

Dubai ekspress vizesi kaç günde çıkar?

Normal şartlarda standart Dubai vizesi başvurusu en fazla 72 saat içinde sonlandırılır. Dubai vizesi başvurularının daha hızlı sonuçlandırılması Ekspress vize başvurusu ile mümkündür. Güvenlik soruşturması ile ilgili bir sorun olmadığı sürece Dubai ekspress vize başvuruları 2 ile 10 saat içinde karara bağlamaktadır.

Dubai vizesi ekşi sözlükteki bilgiler geçerli midir?

Dubai vizesi ile geçerli ve güncel bilgiler ancak konsoloslukların yetkilendirdiği başvuru merkezlerinden alınabilir. Yasal başvuru merkezleri ya da konsolosluklar dışında herhangi bir platformdan Dubai vizesi başvuruları ile ilgili güncel, geçerli ve doğru bilgilere ulaşmak mümkün değildir.

BAE vize almak zor mudur?

Birleşik Arap Emirlikleri’ ne Dubai vizesi denilen giriş çıkış izin belgesi almak birçok ülkenin vizesini almaktan kolaydır. Çünkü Birleşik Arap Emirlikleri ülkesinde kaçak kalanlara karşı çok ciddi yatırımlar uygulamaktadır, bu yaptırımlar göze alınamadığından Birleşik Arap Emirlikleri’ ne kaçak şekilde gitmeye kimse cesaret edememekte, bu nedenle de vize işlemleri oldukça kolay olmaktadır.

 Dubai’ ye gitmek ne kadara mal olur?

Dubai vize başvurusu için ödenecek toplam bedel, seyahat gün sayısına göre değişiklik gösterir. Dubai vize ücreti standart vize başvurusu için 30 gün ve tek girişli olarak 124 Amerikan dolarıdır. Ekspress vize için bu ücret 3100 TL civarındadır.

Dubai vize başvurusunu kim onaylar?

Dubai vize başvuruları Dubai’ de bulunan Birleşik Arap Emirlikleri göçmenlik bürosu tarafından alınarak karara bağlanır. Dubai vize başvuruları konsoloslukların yetkilendirdiği başvuru merkezleri aracılığı ile Dubai Yabancılar ve İkamet Genel Müdürlüğü’ ne ulaştırılır.

Dubai pasaport ücreti ne kadar?

Dubai pasaport cüzdanı 50 TL’dir. Birleşik Arap Emirlikleri Temdit Harçları 6 aylık 65 TL., 1 yıllık 95 TL., 2  yıllık 155 TL., 3 yıllık için 220 TL., 3 yıldan fazlası için 310 TL.’ dir.

Dubai transit vize ister mi?

Dubai’ den  aktarmalı olarak geçecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai havaalanından çıkmadıkları sürece 24 saatlik zaman için transit vizeden muaftır. Ancak Dubai’ den aktarmalı geçireceği durumlarda Transit bölgede daha fazla kalınacağı durumlarda 48 saat ya da  96 saatlik dubai transit vize alınmalıdır.

Dubai transit vize ücreti ne kadar?

Dubai’ den üçüncü bir ülkeye aktarmalı olarak geçileceği zamanlarda 48 saat ile 96 saatlik alınabilecek olan transit vize başvuru ücretleri 48 saatlik transit vize için 50 Amerikan Doları, 96 saatlik transit vize için 76 Amerikan Dolarıdır.

Dubai vize istiyor mu?

Dubai,  bordo pasaport hamilleri için vize muafiyeti getirmemiştir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından bordo pasaport sahiplerinin Dubai vizesi almaları gerekmektedir. Yeşil, gri ve siyah pasaport hamilleri ise 180 günlük süre içinde planladıkları 90 günü geçmeyecek Dubai seyahatlerini vizesiz olarak gerçekleştirebilir.

En ucuz Dubai vizesi nereden alınır?

Dubai’ ye vize başvurularındaki ücret yüksekliği başvuru sahiplerini, en ucuz Dubai vizesi arayışına itmektedir.  Dubai vizesi ücretleri genel olarak standarttır ve Dubai vizesi başvurularında başvuru yapılacak merkezin yasal ve güvenilir bir merkez olması gerektiği, Dubai vizesinin kolay alınması nedeniyle bu konuda sahteciliklerin olabileceği unutulmamalı, çok ucuz vize başvurusu iddialarına karşı dikkatli olunmalıdır.

Dubai e-vize uygulaması var mı?

Dubai’ ye herhangi bir sebeple ziyarette bulunacak kişilerin Dubai vizesi başvuruları online sistem üzerinden alınarak yetkililere iletilir. Dolayısıyla Dubai vize başvuruları e-vize uygulaması ile gerçekleştirilen bir süreci gerektirir.

Dubai vize red nedenleri?

Dubai vizesi,  genel olarak olumlu sonuçlandırılmaktadır. Dubai vizesi başvurularının red nedenleri arasında başvuru sahibinin daha önceki Dubai seyahatinde bir suça karışmış olması, trafik cezasını ödememiş olması ya da daha önceki seyahatinde vize giriş çıkış tarihleri konusunda titiz davranmaması gösterilebilir.

Dubai vizesi nasıl alınır konusunda nereden bilgi alabilirim?

Dubai vizesi başvuru süreci ve sonuçlanması, başvuru evraklarının hazırlanması, vize başvuru ücretleri gibi konularda bilgi almak isteyenler alanında deneyimli seyahat acentaları ya da konsolosluklar tarafından yetkilendirilmiş başvuru merkezlerinden güncel ve sağlıklı bilgi alabilirler. Ancak Dubai’ ye seyahatler için yapılacak vize başvuru süreci kolay bir süreç olması nedeniyle bu konularda bilgi alırken bilgi alınan kurumun deneyimli ve güvenilir olmasına çok dikkat edilmelidir.

Dubai bebek vizesi ücreti ne kadar?

Dubai vizesi ücretleri vize türüne göre  sabit bir ücret olup bebek ve çocuklar için indirim uygulanmamaktadır. Dubai bebek vizesi ücreti, yetişkin vizesi ücretleri ile aynıdır.

 BAE vize acil alınır mı?

Dubai vizesi başvurularında acil olarak vize almak isteyenler için başvuru günü içerisinde başvurunun işleme konulduğu ve 24 saat ile 36 saat içinde sonuçların alındığı Dubai VİP vize başvuruları olmaktadır ancak acil Dubai vizesi başvurularını alanında deneyimde ismi belirli olan ve güvenilir bir başvuru merkezi aracılığıyla gerçekleştirmeye dikkat etmeniz gerekir.

Dubai turistik vize 30 günlük tek girişli ne demektir?

Birleşik Arap emirlikleri’ ne kısa süreli olarak seyahat etmesi gerekenleri alması gereken turistik vizenin 30 günlük ve tek girişli olması vize ile Dubai’ de en en fazla 30 gün konaklanabileceği anlamına gelir. 30 günlük tek girişli Dubai vizesi vize çıkış tarihi itibarıyla en fazla 58 gün içinde kullanılmalıdır

Dubai Cruise vize nedir?

Dubai Cruise vize,  Cruise turlara katılacak olanların Birleşik Arap Emirlikleri seyahati öncesinde aldıkları turistik bir vize türüdür.  Cruise vize,  Birleşik Arap Emirlikleri’nde  en fazla 30 günlük konaklamaya imkan vermektedir. Ayrıca Cruise vize çıkış tarihinden itibaren en çok 30 gün içinde kullanılmalıdır.

 Dubai 48 saatlik vize nedir?

Dubai 48 saatlik vize bir transit vize türüdür. Dubai 1, 2 ya da 3 numaralı terminallerden aktarmalı geçiş yapacak başvuru sahipleri için Dubai sınırlarında belirli bir bölgede en çok 48 saatlik konaklamaya imkan verir.

T.C.  Dubai Başkonsolosluğu adres ve iletişim bilgileri?

Ülkemizin Dubai’ deki dış temsilciliği  Türkiye Cumhuriyeti  Dubai Başkonsolosluğu,  Dubai  Dünya Ticaret  Merkezi’ nde bulunan dairesinde hizmet vermekte ve Dubai’ de bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın konsolosluk iş ve işlemlerini gerçekleştirir.  Türkiye Cumhuriyeti Dubai Başkonsolosluğu telefon numarası +971 4 376 06 00’ dır.

Dubai vize ücreti 2021 ne kadar?

Dubai vizesi ücretleri dönem dönem güncellenebilmektedir. Dubai vizesi ücreti 2021, Ekim 2020 itibariyle 30 günlük ve tek girişli Dubai vizesi 124 USD, 30 günlük çok girişli Dubai vizesi 393 USD, 90 günlük tek girişli 467 USD’ dir.

Dubai vize ücreti THY 2021

Onaylandığı tarihten itibaren 2 ay geçerliliği bulunacak olan ve en fazla 28 gün Dubai’ de konaklama imkanı veren Türk Hava Yolları Dubai  vizesi ücreti 2021,  Ekim 2020 itibariyle 125 Amerikan Doları’ dır.  Dubai vize ücreti Türk Hava Yolları 2021 ücreti ile ilgili zaman zaman güncellemelere gidilebilmektedir.

Dubai e-vize 2021 nasıl alınır?

Birleşik Arap Emirlikleri’ nde 28 ila 90 gün arasında konaklama sağlayan süreli vize başvuruları elektronik ortamda e-vize olarak yapılmaktadır. 2021 başvuruları Dubai Konsolosluğu tarafından yetkili kılınmış  bir başvuru merkezi aracılığı ile Dubai Göçmen Ofisi’ ne ulaştırılır. Dubai e-Vize başvuruları pasaport,  kimlik, fotoğraf taratılarak sisteme girildiği,  kısa bir başvuru formunun doldurulduğu basit bir süreçtir.

Dubai vize Nasıl Alınır 2021?

Tek ya da çok girişli olarak 30 veya 90 günlük kısa süreli Dubai vizesi,  elektronik ortam üzerinde yapılacak başvuru ile alınabilir. Dubai vizesi elektronik başvuru konsoloslukların yetkili kıldığı başvuru merkezlerine Web siteleri üzerinden gerçekleştirilir. Kısa bir başvuru formu doldurularak vize ücreti yatırılır, gerekli evraklar sisteme taratılır.

Dubai vizesi 2021’ de korona nedeniyle başvuru alınır mı?

Dubai vizesi başvuruları Ekim 2020 itibariyle açık durumdadır.  Koronavirüs tedbirleri kapsamında şuan için Dubai vize başvurularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. Sadece konsoloslukların çalışma saatlerinde farklılık oluşmuştur  ve bu konuda bazı kısıtlamalar mevcuttur.  Ayrıca Dubai vizesi başvurularında başvuru sahibinin Karantina Taahhütname belgesi ibrazı zorunludur.

Dubai vize istiyor mu 2021?

Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından bordo pasaport sahipleri için vize uygulamaktadır.  2021 yılı itibarıyla Dubai’ nin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize isteyip istemediği konusu her iki ülkenin hükümetleri arasında yapılacak olası bir anlaşmaya göre değişiklik gösterebilir ancak günümüz şartlarında Türkiye Dubai’ nin vize uyguladığı ülkeler arasındadır.

Dubai vizesi ekşi 2021 vize başvuruları hakkında bilgiye ulaşabilir miyim?

Tüm ülkeler için söz konusu olduğu gibi Birleşik Arap Emirlikleri ziyareti öncesinde alınması gereken Dubai vizesi başvuruları ile ilgili tüm soruların yetkili başvuru merkezleri ya da deneyimli seyahat çantaları aracılığı ile alınması doğru olacaktır.

Dubai pasaport ücreti 2021

Dubai pasaport harçları ile pasaport cüzdan bedeli 20 Haziran 2020′ de güncellenmiştir. Pasaport ücreti 2021 en son güncellemelere göre cüzdan bedeli 125 Birleşik Arap Emirlikleri Dirhem’ idir. Son düzenlemelere göre 6 aylık pasaport harcı 120 BAE Dirhemi, 2 yıllık pasaport harcı 285 BAE Dirhem’ idir.

Dubai vizesi THY’ den mi alınır?

Birleşik Arap Emirlikleri seyahati için alınması gereken Dubai vizesi olarak bilinen vize,  konsolosluklarının yetkili kıldığı yasal başvuru merkezleri aracılığıyla alınır. Bu kapsamda Türk Hava Yolları yasal bir başvuru merkezi görevi görmektedir ve Dubai uçak biletinin alınmış alınması şartı ile Türk Hava Yolları kanalıyla da Dubai vizesi alınabilir.

Dubai vize başvurusu COVİD-19 nasıl yapılır?

Dubai vize başvuruları kovid-19 kapsamında alınmaktadır. Koronavirüs tedbirleri kapsamında  Dubai’ ye seyahat edecek olanların ülkede 14 gün karantinaya karantinada kalacağını kabul etmesi gerekmektedir. Dubai vizesi başvurularında Karantina Taahhütname formu ve sağlık beyanı ibraz edilir.

Dubai vizesi ile nerelere giriş yapılabilir?

Dubai Vizesi,  Birleşik Arap Emirlikleri vizesidir. Birleşik Arap Emirlikleri kapsamında bulunan tüm emirlikler, Dubai vizesi ile görülebilmektedir. Dolayısıyla Dubai vizesi  Dubai dışında Acman, Resü’lHaymeSharjah, Füceyre, Abu Dabi, UmmülKayveyn  Emirlikleri’ ne giriş hakkı vermektedir.

Dubai çalışma izni nasıl alınır?

Dubai Çalışma izni, 90 günlük Dubai vizesi alındıktan sonra Dubai’ den çıkartılması gereken bir Dubai oturma  izni türüdür. Öncelikle Türkiye’ den Dubai vizesi alınmalı, çalışma vizesi ise Dubai göçmenlik bürolarına şahsen müracaat ile gerçekleştirilmelidir.

Dubai vizesi çalışma izni için şarlar nelerdir?

Dubai vizesi çalışma izni alınabilmesi için en önemli şart, Dubai’ de çalışılacak olan firmanın işçiye sponsor olmasıdır. 90 günlük Dubai vizesi alınmalı ve sponsorluk belgesi ile birlikte çalışmak için Dubai’ den mutlaka izin belgesi çıkarttırılmalıdır.

Türkiye Dubai Konsolosluğu telefon numarası ve mesai saatleri?

Türkiye Cumhuriyeti’ nin Dubai’ de yer alan konsolosluğu; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 08.00-14.00 arasında hizmet vermektedir. T.C. Dubai konsolosluğu telefon numarası +971 4 376 06 00, acil bir durumda aranabilecek nöbetçi telefon numarası: +971 50 459 82 29’ dur.

Abu Dhabi Türk konsolosluğu mesai saatleri ve iletişim numaraları?

Türkiye Cumhuriyeti Abu Dhabi Büyükelçiliği Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09.00-16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. T.C. Abu Dhabi Büyükelçiliği konsolosluk şubesi telefon numarası; 410 99 00 / 410 99 27’ dir. Büyükelçilik acil durularda ve mesai saatlerinin dışında  +971 50 869 93 89 numaralı telefondan aranabilir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Vize Al