Dubai Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Dubai Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Dubai Vize Başvuru Soruları

Ücretsiz telefon desteği:

Dubai Vize Başvuru Soruları S.S.S

Dubai e-vize uygulaması var mı?

Birleşik Arap Emirlikleri’ nin dubai vizesi için 30 günlük ve tek girişli olmak koşuluyla e-vize uygulaması bulunmaktadır. Dubai elektronik vize Dubai konsolosluklarının yetkili kıldığı başvuru merkezleri aracılığıyla online olarak yapılan ve  başvuru evraklarının taratılmak suretiyle sisteme yüklenerek gerçekleştirilen bir vizedir.

Dubai vize ücreti 2020 ne kadar?

Tek girişli ve 30 günlük Dubai vize ücreti 2020; 124 USD, çok girişli ve 30 günlük Dubai vize ücreti 393 USD, tek girişli ve 90 günlük Dubai  vize ücreti; 467 USD, çok girişli ve 90 günlük vize ücreti; 716 USD’ dir.

THY Dubai vize nasıl alınır?

Dubai vizesi, Türk Hava Yolları kanalıyla alınabilmektedir. THY Dubai vizesi alınmasının en önemli ön koşulu Türk Hava Yolları’ ndan birleşik Arap Emirlikleri’ ne uçak bileti alınmış olmasıdır. THY Dubai vizesi başvuruları online olarak gerçekleştirilir ve vize ücreti yatırıldıktan sonra dekont başvuru evrakları arasında olmalıdır.

Dubai vizesi ekşi sözlükteki bilgiler geçerli midir?

Dubai vizesi ile geçerli ve güncel bilgiler ancak konsoloslukların yetkilendirdiği başvuru merkezlerinden alınabilir. Yasal başvuru merkezleri ya da konsolosluklar dışında herhangi bir platformdan Dubai vizesi başvuruları ile ilgili günceli geçerli ve doğru bilgilere ulaşmak her zaman mümkün değildir.

BAE vize almak zor mudur?

Birleşik Arap emirlikleri’ ne Dubai giriş çıkış izin belgesi almak birçok ülkenin vizesini almaktan kolaydır.  Çünkü Birleşik Arap Emirlikleri ülkesinde kaçak kalanlara karşı çok ciddi yatırımlar uygulamaktadır. Bu yaptırımlar göze alınamadığından Birleşik Arap Emirlikleri’ ne kaçak şekilde gitmeye kimse cesaret edememekte, bu nedenle de vize  işlemleri oldukça kolay olmaktadır.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Vize Al