Dubai Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Dubai Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Dubai Konsolosluk İşlemleri

Ücretsiz telefon desteği:

Dubai Konsolosluk İşlemleri S.S.S

Dubai Başkonsolosluğu İstanbul görev bölgesi neresidir?

Dubai İstanbul Başkonsolosluğu’ nun görev bölgesi İstanbul ve çevresi ile Bolu, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne ve Bursa illeri ile çevresidir. Dubai İstanbul Başkonsolosluğu görev bölgesinde ikamet etmekte olan vatandaşlarının konsolosluk iş ve işlemleri ile ilgilenmektedir.

Mustafa İlker Kılıç Dubai Başkonsolosu kimdir?

Mustafa İlker Kılıç, 2018 tarihinden bu yana ülkemizin Dubai’ deki duş temsilciliği T.C. Dubai Başkonsolosluğu’ nda Türkiye Cumhuriyeti başkonsolosu olarak görev yapmaktadır. Dubai başkonsolosu Sayın Mustafa İlker Kılıç Siyaset Bilimleri mezunudur.

Dubai İstanbul Başkonsolosluğu adres ve iletişim bilgisi?

Dubai’ nin ülkemizdeki dış temsilciliği Dubai İstanbul Başkonsolosluğu Beşiktaş Konaklar, Meşelik Sokaktaki binasında hizmet vermektedir. Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu telefon numarası 0212 317 92 57’dir. Dubai İstanbul Başkonsolusluğu ülkemizde bulunan BAE vatandaşlarının her tür vatandaşlık iş ve işlemlerini gerçekleştirir.

Türkiye Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu nerededir?

Birleşik Arap Emirlikleri’ nin ülkemizdeki dış temsilciliklerinden biri Beşiktaş’ ta bulunan İstanbul birleşik Arap Emirlikleri Başkonsolosluğu’ dur. Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği ise Çankaya Ankara Turan Güneş Bulvarı’ nda hizmet vermektedir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Vize Al